штучні мови світу список
Шту́чна мо́ва — це мова, чия фонологія, граматика та/або словниковий запас були цілеспрямовано створені особою чи групою осіб. Це відрізняє штучні мови від мов, які розвивались еволюційно. Штучні мови створюються через багато причин: наприклад, щоб спростити спілкування між людьми (міжнародні мови), щоб додати реалізму вигаданому світу чи з інших естетичних міркувань (вигадані мови), для лінгвістичних експериментів (наприклад перевірки гіпотези Сепіра-Ворфа) чи для мовних ігор.
Вікісховище має мультимедійні дані за темою: Штучні мови. Підкатегорії. Показано 8 підкатегорій із 8. ! ► Незавершені статті про штучні мови (5 С). В. ► Вигадані мови (1 К, 24 С). ► Волапюк (3 С). ► Формальні мови (8 К, 46 С). Сторінки в категорії «Штучні мови». Показано 61 сторінку цієї категорії (із 61). * Штучна мова. А. Адьюванто. Аза'пілі. Апостеріорна мова. Апріорна мова.
Штучні мови - це особливі, спеціалізовані мови, в яких фонетика, лексика і граматика розробляються для втілення в життя визначених цілей. Саме в цілеспрямованості полягає їх головна відмінність від природних мов. Часто їх можуть називати вигаданими і несправжніми. Зараз вже створено більше тисячі таких мов, вони.
Список штучних мов. Це службовий список статей, створений для координації робіт з розвитку теми. Дане попередження не встановлюється на інформаційні списки та глосарії. Алфавітний список штучних мов (не включає мови програмування) . Зовнішні посилання. Список 500 штучних мов - inthelandofinventedlanguages.com / index.php? page = languages.
Штучні (наукові) мови створюються спеціально для вирішення певних завдань пізнання. Вони з'явилися як формалізовані мови науки - математики, фізики, хімії, програмування. Штучні мови - це допоміжні знакові системи, що створюються на базі природних мов для точної і економною передачі наукової та іншої інформації. Вони конструюються за допомогою природної мови або раніше побудованого штучної мови. Наукові мови підкоряються нормативним принципам: однозначності, предметності і взаімозаменімосгі.
Такі мови, як російська, англійська і суахілі називаються природними, розвиваються вони в основному стихійно. Але є і штучні мови, наприклад Волапюк, Есперанто-менш відомі сольресоль, Логлан та ін До штучним мов відносяться і спеціальні мови логіки. Це письмові мови, пропозиції яких записуються в спеціальних алфавітах.
Штучний мову – єдність лексикону і якогосьграмматического ладу (примітивно – перелік законів вживання, організації та породження цього лексикону), породжене одним індивідуальним джерелом. Під індивідуальним джерелом можна розумітичеловека-индивидуума чи замкнуту групулюдей-создателей цієї мови. Відмінність штучного мови від природного у цьому, що його корпус виникає порівняно раптово. Тобто, розробка системи мови триватиме багато років, але моменту презентації мови «й інших» він являє собою цілком закінчену систему, здатну виконати загальновизнану функцію – комунікативну, і придатну передачі б.
Я представляю невеликий список таких мов. 1. сольресоль alt = "Різні штучні мови світу (7 фото)" title = "Різні штучні мови світу (7 фото)" / gt; Квенья це мова ельфів в творах Толкієна. В якості основи Толкієн узяв фінський. Відео: 12 фактів про мови світу та цікавих лінгвістичних особливостяхУ будь-якій країні на нашій планеті можна знайти спільну мову з її мешканцями. І повірте мені для цього зовсім не обов`язково знати всі мови і діалекти нашого величезного земної… Чи можна тримати в будинку штучні квіти? Відео: Які квіти не потрібно тримати вдома. Квіти в будинку. випуск 2У наш вік технічного прогресу та інноваційних відкриттів виробництво сучасних матеріалів дозволяє виготовляти красиві штучні квіти.
Кафедра англійської мови. Реферат. Міжнародні штучні мови. виконала. студентка гр. 712. Литвинцева В.В. Перевірив доцент кафедри англійської мови, кандидат філологічних наук. Тетерлева Є.В. .2 Планові мови як предмет інтерлінгвістики. Висновок. Список літератури. Введення. штучна мова міжнародний. Потреба в мові, посереднику між народами, існувала завжди, але серед тисяч мов, що охоплюють нашу землю, складно знайти всього один, який міг би розуміти кожен. Для всякого природної мови функція міжнародного спілкування вторинна, так як така мова в першу чергу використовується в якості національної мови того чи іншого народу.
Найпоширеніша мова в світі є офіційною в Китаї, Тайвані та Сингапурі. На китайській складені 4.5% веб-сайтів мережі Інтернет. У китайській мові 10 діалектичних груп, причому, діалекти так різняться між собою, що жителям різних районів Китаю часом неможливо зрозуміти один одного. 2. Англійська (рідна для 560 млн. чоловік). English the official language of 59 countries. Отож, одна з найпоширеніших мов світу визнана офіційною в 59 країнах. Англійською складені майже 57% веб-сайтів у всесвітній павутині. Цікаво, що близько 70% слів у мові – запозичені.
Розрізняють такі види штучних мов: - Мови програмування і комп'ютерні мови - Мови для автоматичної обробки інформації за допомогою ЕОМ. - Інформаційні мови - Мови, що використовуються в різних системах обробки інформації. - Формалізовані мови науки - Мови, призначені для символічного запису наукових фактів і теорій математики, логіки, хімії та інших наук. - Мови неіснуючих народів, Створені в белетристичних або розважальних цілях. Найбільш відомі: ельфів мову, придуманий Дж. Толкієном, і клінгонською мовою, придуманий Марком Окрандом для фантастичного серіалу «Star Trek».
мова есперанто інтерлінгва. Сучасна мовна ситуація у світі. Мова - система знаків із заданною інтерпретацією, яка використовується для комунікації (спілкування) та пізнання. Іноді в літературі можна зустріти визначення мови просто як системи знаків. Усю множину мов можна поділити на дві підмножини: природні мови і штучні. Серед природних мов розрізняють мови із специфікованою семантикою і мови із не специфікованою семантикою (розмовна мова різних діалектів). Природними мовами називаються мови, які виникають стихійно, в умовах практичної взаємодії індивідів певної соціальної групи. Природні мови використовуються насамперед як ефективний засіб спілкування [23, c. 24].
Штучні міжнародні мови. >Интерлингвистические організації. Укладання. Список літератури. Запровадження. Наше мислення нерозривно пов'язане з мовою, у якому говоримо. З усього світу "ТоваристваМоделирования Язиков" (лише в США таке об'єднання на 1999 рік налічувала близько 20 000 членів) беруть у своїх рядах всіх - від дилетантів до визнаних учених. Наукаинтерлингвистика. Термінинтерлингвистика виник 1911 р. і він визначено її автором, бельгійським ученим Ж.Мейсмансом, як наука про "природних законах формування спільних допоміжних мов", під яким він розумів будь-які мови, здатні в ролі посередниківмежъязикового і навітьмеждиалектного спілкування, т. е. як природні, і штучні мови.
Штучні мови люди створюють спеціально, для якихось цілей: для міжнародного спілкування (есперанто, інтерлінгва, ідо, ложбан), для запису необхідної інформації з певних галузей науки. Національна мова виникає природним, випадковим шляхом, внаслідок багатовікової суспільної практики конкретного народу. Українська мова бере свій початок із VII століття, і остаточно формується як національна мова у XVI столітті. Це переконливо довів у своїх працях Юрій Шевельов – - найвидатніший український гуманітарій ХХ сторіччя, визнаний у світі як славіст N1. Будь-яку літературну мову (на відміну від розмовної.
Коментарі
Дописати коментар